5 dřevěných minidomečků, které budete závidět panenkám

***EXCLUSIVE***
BRIGHTON, UK: Peter Riches' dolls house that he has spent the last 15 years building, at his home in Brighton, UK.
Peter Riches, 64, is planning his first ever glitzy world cruise after being offered £50,000 for his dollls house from a Canadian fan who spotted the retired builder's 23 room masterpiece online.
The tiny 10-bed mansion took Peter a painstaking 15 years to complete and boasts servants quarters, a hand-crafted games room with snooker table, a music room housing a grand piano and a well-stocked library with over 1000 separately bound books., Image: 35173854, License: Rights-managed, Restrictions: WORLD RIGHTS, Model Release: no, Credit line: Profimedia, Barcroft Media

Umělohmotný palác pro panenku Barbie dnes ohromí málokoho. Zato následující příbytky ze dřeva jsou tak roztomilé, že by se člověk snad nejradši sám stal trpaslíkem, aby v nich mohl bydlet. Nakonec, podívejte se sami.

Muzikantův sen

Vypiplaná komůrka, ve které by se s radostí zabydlel každý milovník libozvučných akordů.

_minidomecky1

Foto: laughingsquid.com

Realitní pohádka z mechu a kapradí

V tomhle paláci posazeném na pařezu by si asi Křemílek s Vochomůrkou připadali jako doma. Všimněte si zejména pozoruhodných detailů, jako je stolek se slunečníkem na drobounké terase.

_minidomecky2

Foto: enviedujour.com

Minimalismus v plné parádě

Moderní trendy směřující k jednoduchosti se v tomto případě představují ve zmenšeném podání. Nejspíš by se tady líbilo skřítkovi-hipsterovi, kterému k životu stačí stolek, dvě sedačky a houpací síť.

_minidomecky3

Foto: pinbrowse.com

Mezonet v pařezu

Luxusní domek umístěný ve vykotlaném pařezu má úplně vše, co si od vysněného obydlí můžete přát. Nechybí ani půda, garáž nebo pokoj pro hosty.

_minidomecky4

Foto: wefollowpics.com

Život ve skříni

Za dvířky komody se může skrývat víc než cibulák po babičce. Stylový příbytek v bílém odstínu pohodlně vystačí pro čtyřčlennou minirodinku.

_minidomecky5

Foto: buzzfeed.com

 

Ohodnoťte tento článek
Odesílám

Děkujeme za Váš názor