SCRIPTO – nátěr, který si vaše děti zamilují

Máte malé děti a rozčiluje vás, že doma malují po stěnách a nábytku? Lepší, než se s nimi zlobit, je pořídit si domů Primalex SCRIPTO a vytvořit jim parádní kreativní prostor. Nejenže vám vaše ratolesti nezničí byt nebo dům, ale ještě vám ho oživí kresbou, kterou snadno, až vás přestane bavit, setřete. A nezůstane po ní ani stopa.

Primalex SCRIPTO je speciální nátěr, který na povrchu vytvoří dokonalou ochrannou vrstvu s vlastnostmi klasických „whiteboardů“ (bílých popisovatelných tabulí). Můžete jej v interiéru nanést prakticky na jakýkoli hladký povrch – dřevo, cihlu, panel, sklo. Jako omyvatelný nátěr se hodí nejen do dětských pokojíků, ale také do škol a školek. Své uplatnění najdou i v konferenčních místnostech a kancelářích moderních firem, jež si potrpí na originální a designová řešení.

Jak natírat SCRIPTEM

Aplikace SCRIPTA není tak jednoduchá jako u běžných malířských nátěrů, ale není to nic, co byste nezvládli. Jen pokud plánujete pokrýt nátěrem větší plochu, doporučujeme nechat aplikaci na odborníkovi, který již má s tímto typem nátěru zkušenosti. V případě, že se rozhodnete pro nátěr menší plochy, bude vám stačit štětec a dvě vrstvy. Každou vrstvu přitom nechte 2–4 hodiny (podle teploty a vlhkosti v místnosti) zaschnout. Na výsledný nátěr můžete začít psát a kreslit až po 24 hodinách! Tento nátěr byste neměli kombinovat s magnetickou barvou.

Na stěny doporučujeme jako podklad kvalitní nátěry úrovně Primalex Fortissimo a vyšší. V případě, že budete chtít časem nátěr přemalovat, počítejte s tím, že na něj nemůžete rovnou aplikovat další barvu. Musíte ho buď zbrousit, nebo přetřít speciálním nátěrem Primalex Izoprim.

Ohodnoťte tento článek
Odesílám

Děkujeme za Váš názor