Tohle je Bondex Perfect

Novinka od Bondexu je vodou ředitelná lazura s krásným, až prémiovým leskem. Velmi snadno se aplikuje a rychle schne. Co víc si přát. Navíc je ze severu, kde mají s drsným počasím zkušenosti a proto na ní bude spolehnutí.

Podívejme se tedy, co je uvnitř a čím je tato lazura výjimečná. Je to trochu věda, ale nebudeme zacházet do detailů. Důležité je si pamatovat, že obsahuje nanočástice! Ty  dokáží proniknout do dřeva hlouběji, než pigmenty, které jsou součástí klasických barev a lazur. Díky tomu Perfect vytvoří dlouhotrvající ochranu dřeva proti UV záření a vodě.

Bondex Perfekt Tixotropní lazura

Nestéká a nekape

Velkou předností a základním charakteristickým rysem této nové lazury je její gelovité skupenství. Díky tomu jí můžete pohodlně nanášet nad hlavou a nehrozí, že vám bude stékat přesně tam, kam nemá. Třeba za rukavice, nebo ještě lépe, za krk. Odborně se tomu říká “Tixotropní”. Po aplikaci uvidíte, jak krásně dokáže zvýraznit strukturu dřeva a dodá mu až hedvábný vzhled.

Nezapáchá a nezdržuje

Mezi jednotlivými nátěry budete čekat maximálně 3 hodiny. Díky tomu je to opravdu praktický pomocník pro časté používání a údržbu. Skvělé je, že prakticky vůbec nezapáchá. Vybírat můžete z těchto odstínů…

Bondex Perfect odstíny Milujeme dřevo

Nedělá drahoty a nemodrá

Spektrum použití Bondexu Perfect je široké. Byl speciálně vyvinut pro natírání oken a dveří, ale je skvělý pro ošetření a údržbu všech druhů dřeva a dřevěných prvků zejména v exteriéru. Dá se aplikovat i na neopracované dřevo. Na povrchu vytváří speciální film, který brání zamodrání a působí jako štít proti dřevokazným houbám.

Bondex Perfect můžete bez obav použít na dřevěné podbytí, obložení, trámy, nebo okapy a samozřejmě na okna a dveře.

Na ošetření zahradní pergoly Bondexem Perfect se můžete podívat v tomto videu. Kromě toho je v něm také několik praktických a názorných rad pro práci se dřevem. Pokud se pro Bondex Perfect rozhodnete, koupíte ho v těchto prodejnách.

 

author
Autor Ajka Fofkováredakce@milujemedrevo.cz