5 originálních nátěrů pro váš plot

Potřebuje už váš plot nový nátěr? Jistě, můžete ho přetřít klasickou lazurou a mít zase na pár let pokoj. Jestli ve vás ale sídlí kreativní duch a máte chuť něco na svém bydlení změnit, podívejte se, jak by také váš plot mohl vypadat. Vybrali jsme pro vás pět nejpovedenějších výtvorů.

Když dům chrání barevné postavičky

Jestli máte plot z širokých a ideálně i různě vysokých prken, můžete z nich vytvořit veselé postavičky, které každého zaujmou na první pohled. Samozřejmě tedy za předpokladu, že umíte alespoň trochu malovat.

Foto: afewprettythings.blogspot.com

Foto: afewprettythings.blogspot.com

Tužky, kam se podíváš

Perfektní nápad, když chcete zužitkovat staré plechovky s barvou, ve kterých už vám zůstalo jen pár kapek na dně. Vezmete šestihranné plaňky, seříznete je do špičky a tu nabarvíte. Vznikne tak zábavný pastelkový plot, který nekřičí do světa, ale pobaví až na druhý pohled.

Foto: dailypicksandflicks.com

Foto: dailypicksandflicks.com

Dobře temperovaný klavír

Další roztomilé minimalistické řešení, k jehož vytvoření vám stačí jenom černý a bílý Balakryl. S jejich pomocí vytvoříte na své zahradě působivou klaviaturu v nadživotní velikosti. Jen musíte doufat, že nikdo z kolemjdoucích nedostane ten hloupý nápad vzít klacek a na váš plot si zahrát jako na cimbál.

Foto: homedit.com

Foto: homedit.com

Ptačí sídliště

Chcete mít krásný plot a ještě udělat dobrý skutek? Navěste na plaňky barevné ptačí budky a těšte se, kdo se vám do nich nastěhuje. Jen počítejte s tím, že pokud máte plot blízko oken do ložnice, asi se po ránu moc nevyspíte.

Foto: woohome.com

Foto: woohome.com

Tady řádil malíř

Výrazněji výtvarně nadaní jedinci můžou zkusit natřít celý plot jednou barvou a po zaschnutí pak na něj malovat jako na papír nebo plátno. Na zahradě vám pak může odpočívat třeba legendární chlapeček Calvin i se svým tygrem.

Foto: homedit.com

Foto: homedit.com

author
Autor Radek Křížredakce@milujemedrevo.cz
Ohodnoťe tento článek
Odesílám