6 dřevěných vlastnoručně vyrobených polic

Budete překvapeni, z čeho všeho a jak jednoduše si můžete sami vytvořit krásný dřevěný doplněk do bytu. Tentokrát jsme se pustili do výroby polic. Který nápad se vám líbí nejvíc?

Dobré nápady ze šuplíku

Shelterness.com

Shelterness.com

Nemusíte být ani kutil, ani kouzelník, abyste z obyčejného dřevěného šuplíku měli za pár minut parádní polici. Příčky v šuplíku klidně nechte tak, jak jsou. Je to celkem praktické. Odmontováním dna vám naopak vznikne moderní „designovka“. Skvěle vypadá, když vrchní desku přetřete jinou barvou, než jakou má zbytek zásuvky.

Police z toho, co dům dal

Popsugar.com

Popsugar.com

Co se starými fošnami? Krásného dřeva by byla škoda a přitom mu stačí dát jen trochu nového lesku. Potom už je to jen na vaší fantazii. Nám se líbí tenhle nápad se starými zavařovacími sklenicemi. Objímka stojí pár korun a koupíte ji v železářství.

Láska jako trám

Centophobe.com

Centophobe.com

Staré trámy vypadají na stěně božsky. A to jak v moderních interiérech, tak na chalupě. Jen si dávejte pozor, ať si domů ve dřevě nepřinesete také škůdce, který vám bez servítků postupně spořádá všechen ostatní nábytek. Doporučujeme proto trámy dobře prohlédnout a opatřit ochranným nátěrem.

Designový kousek z odřezků

girllovesglam.com

girllovesglam.com

Zbyly vám na chalupě dřevěné odřezky z kulatiny? Přece je nehodíte do kamen. Vyberte z nich ty nejhezčí, a originální police je na světě. Kovové úhelníky seženete v železářství.

Hurá do lesa!

Decoist.com

Decoist.com

Police, které běžně koupíte v obchodech s nábytkem, mohou působit trochu studeně. A navíc je mají skoro všichni vaši známí. Když si ale domů z lesa přinesete pár popadaných březových větví, uvidíte, jak prokouknou.

Využijte rohy místností

CraftaholicsAnonymous.net

CraftaholicsAnonymous.net

Jestli máte doma jedny dveře navíc, udělejte si z nich rohové poličky. Rozřízněte dveře v půli, připravte si police v 90stupňovém úhlu a celé to namontujte do rohu pokoje.

author
Autor Radek Nožičkaredakce@milujemedrevo.cz
Ohodnoťe tento článek
Odesílám