7 důkazů, že s dřevěným kabátem je všechno mnohem lepší

Pokud se vám něco tak úplně nelíbí, oblečte to do dřeva! Přírodní obal udělá i z nejnudnějšího předmětu designový skvost, který vám budou kamarádi závidět. Mrkněte na pár příkladů, jak to může v praxi vypadat.

Penál jako umělecké dílo

I když už máte léta v lavicích dávno za sebou, vkusně vyřezaný penál se vám může hodit. Třeba jako stylová kancelářská potřeba, díky níž se vám propisky jenom tak nerozkutálejí, nebo jako zajímavé osvěžení a námět k hovoru na obchodní schůzce.

Foto: luxambition.com

Cigarety v elegantním obalu

Dekorativní pouzdro ze dřeva vypadá rozhodně lépe než odpudivé fotografie, které na nás útočí z kartonových krabiček cigaret. Pokud tedy chcete být venku před barem či hospodou mezi ostatními kuřáky za elegána, tahle vychytávka vám v tom určitě pomůže.

Mobil jako vyřezaný

Když zaměníte chladný kov za dřevěný obal se zajímavým vzorem, rázem máte originálnější telefon. Tenhle obal oceníte také v případě, že vám telefon upadne na zem, protože dřevo jej mnohem lépe ochrání.

Foto: Taehoon Kim, decouart.com

Laptop v bezpečí

Lehký obal ze dřeva padne vašemu počítači jako ulitý. Blýsknete se s ním na pracovním meetingu s kolegy stejně jako ve stylové kavárně mezi hipstery popíjejícími fair trade kávu.

Koření jak ze škatulky

V dřevěných kořenkách vkusně uschováte všechno aromatické od libečku až po kafe. Jediná potíž je, že není vidět dovnitř – dejte proto pořádný pozor, abyste místo po pepři nesáhli po skořici.

Foto: designlaunches.com, blog.jurgenlehletc.com

Náročná četba

Každý by dnes nejraději četl jenom z Kindlu a paperbacků, ale klasické knihy s pevnou vazbou a na kvalitním papíře budou mít vždycky svou hodnotu. Bichle s kovovými zámky možná není praktická na čtení v tramvaji, zato v knihovně se bude vyjímat opravdu parádně.

Stylové USB

Dnes už se USB flash disky běžně vyrábějí ve všech možných tvarech, designech a ze všech možných materiálů. Ten ze dřeva je ale obzvlášť elegantní a nadčasový.

Foto: picmia.com, etsy.com

 

author
Autor Zuzana Košutováredakce@milujemedrevo.cz
Ohodnoťte tento článek
Odesílám