8 svatebních vychytávek ze dřeva

S rustikálními svatbami jako by se v posledních letech roztrhl pytel. Romantika v drsných selských kulisách prostě boduje. A dřevěné komponenty v ní samozřejmě nemohou chybět. Nechte se inspirovat, co všechno na svatbě můžete mít ze dřeva.

Schránka na prstýnky

Aby se vám drahé snubní prstýnky nezatoulaly, kam nemají, umístěte je do malého špalíku. Ten se bude hledat jistě snadněji než malá sametová krabička.

Foto: deerpearlflowers.com

Foto: deerpearlflowers.com

Motýlek pro fajnšmekry

Oproti dámám, které mají možnost zvolit na svatbu nejrůznější modely a barvy šatů, pánové tolik prostoru pro kreativitu nemají. S dřevěným motýlkem pod krkem budete ale zaručeně originální.

Foto: themerrythought.com

Foto: themerrythought.com

Pozvánky, které nevyblednou

U pozvánek z překližky máte téměř stoprocentní jistotu, že se nikde nepomuchlají. A navíc jako památka na vzácný den přežijí dekády.

Foto: furoshikiforum.com

Foto: furoshikiforum.com

Dort jako poleno

Březová kůra nepatří zrovna k oblíbeným cukrářským ingrediencím, ale když je z marcipánu, tak to vůbec nevadí. Originální dort, co vypadá jako udělaný z polínek, hned tak někdo nemá.

Foto: delacremestudio.com

Foto: delacremestudio.com

Prstýnky z palisandru

Kdo si příliš nepotrpí na drahé kovy, nechť je klidně vymění za dřevo. I palisandr může symbolizovat věčnost, když ho vybavíte malým diamantem.

Foto: ringscollection.com

Foto: ringscollection.com

Jmenovky z lesa

Jednoduché a praktické jmenovky na svatební hostinu můžete ještě ozdobit mechem.

Foto: pratico-pratiques.com

Foto: pratico-pratiques.com

Podává se dortík

Drahý porcelán by při svatebním veselí mohl přijít nazmar. Když budete podávat zákusky na špalku, nemusíte se obávat, že skončí ve střepech.

_svatba7

Foto: weddceremony.com

Vzpomínka na šťastné chvíle

Už od pradávna vyrývali lidé svoje jména do dřeva. Připravte společně se svatebními hosty originální upomínkové polínko, které si můžete třeba zavěsit na zeď v novomanželském bytě.

Foto: wedbook.com

Foto: wedbook.com

author
Autor Zuzana Košutováredakce@milujemedrevo.cz
Ohodnoťte tento článek
Odesílám