Čmárat doma povoleno! Zkuste to s tabulovou barvou Balakryl

Čmáranice všude možně po bytě jsou noční můrou nejednoho rodiče majícího neposedné dítko. Jestli i ve vaší rodině dřímou skrytí Picassové, není problém přizpůsobit jejich kreativitě alespoň dřevěné dveře nebo třeba kuchyňskou linku. Stačí je natřít tabulovou barvou! Hodí se nejen na obligátní tabule ve školách, ale i pro jiné dřevěné či kovové plochy ať už v interiéru nebo v exteriéru.

Dávno neplatí, že se s křídou můžete vyřádit jen v učebně nebo na chodníku před domem. Díky tabulové barvě Balakryl, na kterou se dá psát stejně dobře jako na školní tabuli, si plochu ke psaní a malování uděláte i v bytě nebo domě. Vaše domácí tabule vám pomůže oživit prostor, zorganizovat chod domácnosti i probudit tvořivého ducha v malých i velkých členech rodiny.

_tabulova-barva

Foto: blog.purehome.com

Tabulová barva Balakryl je ředitelná vodou a natřete s ní dřevěné a kovové povrchy. Má matný vzhled, který věrně připomíná to, co jste vídali v základních školách za katedrou. Nanáší se ve dvou vrstvách, nezapáchá a následné křídové výtvory na ní můžete opakovaně smazávat mokrým hadříkem, aniž by se povrch barvy poničil. Barva je zdravotně nezávadná, vysloužila si dokonce atest pro použití na dětském nábytku, hračkách i pro kontakt s potravinami. Dá se proto bezpečně použít například jako šikovný prvek do kuchyně, díky němuž už nikdy nezapomenete, kolik kilo hladké mouky nakoupit.

author
Autor Zuzana Košutováredakce@milujemedrevo.cz
Ohodnoťte tento článek
Odesílám