Stylové dřevěné interiérové doplňky

Ze dřeva nemusíte mít doma jen podlahy, kuchyňskou desku a nábytek. Velice pěkně se ve vašem domě či bytě budou vyjímat i nejrůznější interiérové doplňky z tohoto materiálu. Vybrali jsme pro vás pro inspiraci pár kousků, které jsou sice dílem zkušených designérů, pokud jste ale v práci se dřevem zruční, možná to zvládnete i sami doma.

Žárovka v žárovce

Vtipný lustr (s podstavcem může fungovat i jako designová lampa) v podobě obrovské žebrované žárovky, v níž svítí žárovka klasická.

Foto: crookedbrains.net

Stojan na brýle i malá socha

Šikovně vyřezaný profil lidského obličeje, z něhož až vložené brýle udělají na vašem stole či poličce působivý umělecký objekt.

Foto: etsy.com

Fešná polička na mobil, hodinky i brýle

Všechno, co obvykle doma složitě hledáte, máte nyní na jednom místě a ještě navíc tohle zátiší velice hezky a elegantně vypadá.

Foto: mamadeadly.com

Zenově jednoduchý květináč

Do minimalistického nebo seversky laděného interiéru se bude výborně hodit tenhle parádně jednoduchý květináč, v němž se elegantně snoubí dřevo, kámen a živá rostlina.

Foto: scoutmob.com

Pelíšek pro pitbula

V designovém pelíšku si samozřejmě ustele i pes jiného plemene, než je pitbul, nám ale jeho válcovitý tvar a krátké nožky nejvíc připomněl právě tuto bojovou rasu.

Foto: trendir.com

author
Autor Rudolf Králredakce@milujemedrevo.cz
Ohodnoťte tento článek
Odesílám