Balakryl UNI – natřete psí boudu nebo ptačí budku na veselo

Příbytky pro vaše domácí miláčky si zaslouží čas od času zrenovovat. Když už se do takové práce dáte, popusťte uzdu fantazii a zařiďte jim veselý a útulný domov, který bude bezpečný. S produkty Balakryl UNI se nemusíte obávat, že by citlivým zvířecím tělíčkům ublížila chemie.

Nechte boudu prokouknout

Psí bouda, včelí úl, domeček pro morčata nebo třeba ptačí budka nemusí být ani trochu nudná záležitost. Když je navíc natřete ekologickými barvami Balakryl UNI, mazlíci i příroda vám za to poděkují. Barva jim neublíží, protože neobsahuje těžké kovy nebo jiné nebezpečné látky.

„Pomocí vodou ředitelné barvy Balakryl UNI můžete bezpečně natřít nejen prvky, se kterými přicházejí do styku zvířata, ale také dětské hračky nebo třeba dětský stolek,“ říká Martina Macková, brand manažerka značky Balakryl. „Závadné není ani samotné natírání. Při práci vám tak mohou bez obav pomáhat i děti,“ dodává.

Najděte si odstín, který vás bude bavit

Lesklých, matných nebo saténově vyladěných odstínů se dá pod značkou Balakryl UNI vykouzlit více než 20 tisíc. V tónovacích centrech vám namíchají přesně takovou barvu, o kterou stojíte. Všechny přitom budou splňovat ty nejpřísnější normy, díky kterým se jim podařilo získat atest pro natírání dětských hraček nebo pro přímý styk s potravinami. O výzdobu zvířecího domečku se pak může bez obav přičinit celá rodina.

author
Autor Zuzana Košutováredakce@milujemedrevo.cz
Ohodnoťte tento článek
Odesílám