Nábytku v interiéru sluší voskový olej Balakryl na bázi včelího vosku

Dřevo je materiál, který váš domov rozzáří, provoní a dodá mu útulnost. Jediné, co potřebuje k tomu, aby všechny jeho přednosti náležitě vynikly, je správná povrchová úprava. Máme pro vás jeden tip.

Ochrání, ale zachová přirozené vlastnosti

Pro kategorii olejů nebo tenkovrstvé lazury na dřevo platí, že čím více toho ze struktury dřeva zachová, tím lépe. Zkuste proto místo klasického laku použít ekologičtější voskový olej, jenž dřevo chrání, ale přitom nezakryje strukturu jeho povrchu a nechá materiál dýchat.

Zůstaňte v kontaktu s přírodou

Voskový olej Balakryl je vodou ředitelný nátěr vyrobený na bázi včelího vosku. To znamená, že má stejné vlastnosti jako tento přírodní produkt přidávaný pro své blahodárné účinky na lidskou pokožku i do kosmetiky. Jedná se tedy o zdravotně nezávadný výrobek, která je navíc příjemný na dotek a dřevo oživí, ochrání, zvýrazní jeho kresbu a navíc vytvoří protiskluzový povrch, což ocení senioři i rodiny s malými dětmi. Voskovým olejem Balakryl tak v interiéru ošetříte prakticky všechno, co je ze dřeva. Od vytížených dřevěných podlah přes pracovní kuchyňskou desku, dřevěný nábytek až po dětské postýlky nebo hračky.

author
Autor Rudolf Králredakce@milujemedrevo.cz
Ohodnoťte tento článek
Odesílám