Namáhané dřevo ochrání lodní lak Regatta

Chcete své terase, pergole, altánku nebo jiné dřevěné ploše vystavené venku nástrahám větru, mrazu či deště dopřát tu nejlepší ochranu? Tentokrát pro vás máme tip na extrémně odolný přípravek.

Když odolá mořské vodě, vydrží už všechno

Syntetický lodní lak Bondex Regatta je původně určen hlavně pro vnější a vnitřní nátěry dřevěných lodí a jiných dřevěných dílů, kde je vyžadována velmi vysoká odolnost proti opotřebení a povětrnostním vlivům. To ale vůbec neznamená, že bychom jeho přednosti neocenili i u nás, kde se plavíme tak maximálně miniaturní plachetnicí po Lipně. Pokud totiž tenhle nátěr odolá slunci, větru a hlavně agresivní soli obsažené v mořské vodě, tak určitě vydrží i české povětří a českou zimu.

bondex_lod

Ven, do sklepa i do koupelny

Tento transparentní lodní lak na alkydové bázi obsahuje UV blokátor a svým složením zajišťuje v našich podmínkách opravdu extrémní ochranu dřeva proti UV záření, dešti a větru. Je odolný jak vůči slané mořské vodě, tak i vůči běžným čisticím prostředkům. I když je většinou používán především do exteriéru, hodí se i pro ošetření dřeva ve vlhkých prostředích v interiéru (koupelna, sklep). S jedním litrem Regatty natřete 10–14 m² plochy, doba schnutí se pohybuje okolo 48 hodin.

bondex_lod2

author
Autor Rudolf Králredakce@milujemedrevo.cz
Ohodnoťte tento článek
Odesílám