S Balakrylem UNI jdete najisto

Ve chvíli, kdy natíráte vnitřní prostory, v nichž často přebýváte, měli byste si velice dobře rozmyslet, jaký přípravek zvolíte. S produkty Balakryl UNI máte jistotu, že vám ani vašim blízkým nehrozí ani to nejmenší zdravotní riziko. A navíc získáte nepřeberné množství barevných variant.

Vyřádit se mohou i děti

Ekologickými barvami Balakryl UNI můžete bez obav natřít trámy, podlahy či nábytek v dětském pokoji, stejně jako nejrůznější příbytky vašich domácích mazlíčků. Barva jim neublíží, protože neobsahuje těžké kovy ani jiné nebezpečné látky, které by se z ní mohly uvolňovat. Navíc se ředí vodou, takže vám při práci klidně mohou pomáhat i děti, pro něž bude natírání určitě parádním dobrodružstvím. Potvrzením toho, že se opravdu nemusíte bát jakýchkoliv negativních dopadů na jejich zdraví, je i fakt, že barvy Balakryl UNI získaly atest pro natírání dětských hraček nebo pro přímý styk s potravinami.

Popusťte uzdu své kreativitě

Balakryl UNI se ukáže být dobrou volbou i v případě, že si chcete vyhrát s odstíny a dát svému domovu i třeba méně obvyklé barevné ladění. Pod touto značkou se totiž skrývá více než dvacet tisíc lesklých, matných nebo saténově vyladěných odstínů. S tak širokou nabídkou už se v interiéru vyřádí i ti nejnáročnější. Stačí zajít do některého z tónovacích center a nechat si tamními profíky namíchat přesně takovou barvu, o jakou máte zájem.

author
Autor Rudolf Králredakce@milujemedrevo.cz
Ohodnoťte tento článek
Odesílám