S nátěrem Sigma Memo Paint se váš domov změní v malířské plátno

Jako děti jste s chutí čmárali po všem, co se namanulo, a vašim rodičům se to zrovna nezamlouvalo. Ale v dospělosti si touhu po kreativním vybití upírat už nemusíte. Stačí se obklopit nátěrem, který dá vašemu hravému já ten správný prostor k realizaci.

Napadlo vás někdy, jak by bylo skvělé psát si poznámky přímo na stěnu? Nebo že by v dětském pokojíku mohli vaši potomci zdobit dřevěný nábytek podle vlastní fantazie? Díky transparentnímu nátěru Sigma Memo Paint to není žádný problém. A až vás vaše výtvory přestanou bavit, jednoduše je smažete.

Na rozdíl od jiných popisovatelných nátěrů je tento produkt transparentní. Ať jím natřete jakýkoliv povrch, vznikne vám plocha s vlastnostmi bílé lesklé tabule. Na ni pak můžete pomocí speciálních fixů na tabuli nebo na sklo (takzvaných whiteboard nebo window makerů) kreslit a psát, co se vám zamane. Povrch pak snadno a jednoduše setřete vlhkým hadříkem.

Produkt se dá použít jak na běžnou zeď, tak například na dřevo. Neublíží ani sádrokartonu, betonu, sádrovým omítkám nebo laminovaným deskám. Pro vytvoření funkčního povrchu stačí jediná vrstva nátěru, ale pokud je povrch savý, můžete jej zhruba po pěti minutách pro jistotu přetřít ještě jednou. Naopak se snažte vyvarovat příliš silných vrstev, aby vám Sigma Memo Paint nezačal stékat dolů a narušovat hladkou strukturu nátěru.

Foto: Sigma, Archiv

author
Autor Zuzana Košutováredakce@milujemedrevo.cz
Ohodnoťte tento článek
Odesílám