Stažení Průvodce natíráním

Správné rozhodnutí.

Díky naší publikaci zvládnete natírání dřeva bravurně a stane se vaší velkou chloubou. Zadejte, prosíme, vaši e-mailovou adresu. Obratem vám na ni odešleme link ke stažení Průvodce natíráním ve formátu PDF od Milujeme dřevo.

Váš e-mail

Rádi bychom vám objasnili, jak chráníme vaše soukromíPřečtěte si, prosíme, naše Zásady ochrany soukromí před tím, než nám poskytne své osobní údaje a udělíte nám tím souhlas k zasílání elektronické pošty na vaši e-mailovou adresu a souhlas ke zpracování vašich osobních údajů.

Znění souhlasu se zpracováním osobních údajů: Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů správcem PPG Deco Czech a.s., se sídlem č.p. 223, 338 24 Břasy, IČ: 26052555 pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to na nezbytně dlouhou dobu pro naplnění stanoveného účelu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle §12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Kdykoliv nám můžete napsat na redakce@milujemedrevo.cz, rádi Vám poskytneme informace, nebo poradíme.

Děkujeme.