10 Nejbláznivějších dřevěných dárků

Dřevo si jako materiál našlo cestu pod naše stromečky především v podobě elegantních doplňků. Dřevěnou stylovou dekorací nic nezkazíte. Dokonce už jsme si zvykli do dřeva oblékat naše mobily nebo si čistit zuby dřevěnými kartáčky. Otázka zní: vyrábí se dřevěné dárky, kterými pobavíte a překvapíte? Několik jsme jich pro vás vypátrali.

Čmelín

Čtete správně. Včelín jako dárek by sice také byl dost originální počin. Začněte ale třeba tím, že prověříte lásku svých blízkých k létavým tvořečkům čmelínem. Čmelín je pohodlný pelíšek pro čmeláky, kteří se vám za péči odvděčí vzorným opilováním zahrady.

Dřevěné dárky

Foto: Dílna Hammer

Kaktusové mlýnky

Líbí se vám netradiční mlýnky na sůl a pepř? A máte rádi kaktusy? Tak dopřejte někomu na stůl malé Mexiko, které pobaví každou návštěvu.

Dřevěné dárky

Foto: Uncommon Goods

Cedule s (de)motivačními a vtipnými hláškami

Pokud patříte mezi nadšené sdíleče tklivých citátů na sociálních sítích a domov máte posetý nápisy o hřejivém rodinném soužití – tak vaši kolekci kolekci doplníte poměrně snadno v nejrůznějších obchodech s nábytkem. Jenže pokud se řadíte mezi poněkud sarkastičtější jedince, tak bychom tu pro vás něco měli.

Dřevěné dárky

Foto: Pavla Fáberová TEDO-STYL

Pan a paní Zátkovi

Že je zátka na víno účelová věc, která nemůže zároveň potěšit svou roztomilostí? To platilo do té doby, než jsme pro vás našli tohle.

Dřevěné dárky

Foto: Kikkerland

Bedna, do které se dostane jen opravdový muž

Jestli vám přijde nudné dávat mužům měkouše zabalené v papíru, tak nadílka v dřevěné bedně, do které se bude muset obdarovaný dostat páčidlem, je to pravé ořechové. Přestože z ořechového dřeva tyto bedny nejsou.

Dárky ze dřeva

Foto: Darbox

Dřevěné sklenice na víno

Dobrým vínem nikdy neurazíte. Ale jak vyzrát na skleničky, které se musí leštit, a ještě k tomu se pořád rozbíjí? Tyhle originální dřevěnky nenechají žádného vinaře chladného.

Dárky ze dřeva

Foto: Uncommon Gifts

Dřevěný motýlek pro ženy

Na dřevěné motýlky jsme si u trendy mužů už zvykli. Málokdo ví, že elegantní dřevěnou vázanku si může v něžném provedení dovolit i sebevědomá žena. Puntíky, květiny, pastelové barvy, ale třeba i úplně vlastní dámský motýlek si můžete navrhnout na BeWooden.

 

Dřěvěné dárky

Foto: BeWooden

Lampička robot

Opravdového dřevěného robota asi hned tak neseženete. Robotí lampičku ze solidního dřeva ale ano.

Dřevěné dárky

Foto: ELINKUME

Kostky

Ztrácíte ze svých souprav společenských her kostky? Bojíte se, že vám je spolknou děti nebo domácí mazlíčci? Tak tu máme jedny, které hned tak neztratíte. Radíme ale nepoužívat je v blízkosti křehkých věcí.

Dárky ze dřeva

Foto: Uncommon Goods

Polštář

Na závěr si možná myslíte, že si z vás střílíme. Není tomu tak. Samozřejmě, že polštář v podobě polínka není z opravdového dřeva. Za to  spolehlivě potěší všechny milovníky dřevěného interiéru, kteří mají smysl pro humor. Prodává ZOOT.

Dárky ze dřeva

Foto: ZOOT

 

author
Autor Alena Bílková