7 dřevěných tašek, co nás baví

Připadají vám dřevěná taška, kabelka, brašna nebo kufřík jako nesmysl či přinejlepším jako zbytečná výstřednost? Nenechte se mýlit. Tomuhle materiálu se nevyhýbají ani přední světoví návrháři nebo mladí designéři. Podívejte se, jaké skvosty se dají na trhu ulovit.

Gentlemanem z dřevní doby

crowdyhouse.com

crowdyhouse.com

Pánové, kteří se chtějí odlišovat, mohou laptop a smlouvy do práce dopravit v parádním dřevěném kufříku.

Ležérní elegance s vůní dřeva

_2

Kožená kabelka vsazená v jednoduchém dřevěném rámu si určitě najde své obdivovatelky především mezi mladými slečnami.

Psaníčko vydlabané dlátem

Etsy.com

Etsy.com

Je sice trochu rozměrnější, ale zase se do něj víc vejde a nikdo ho ve vaší ruce nepřehlédne. S tímhle dřevěným psaníčkem se nemusíte bát vyrazit ani na ples nebo do opery.

Bytelná nákupní taška

flickr.com

flickr.com

S prostornou kabelou můžete s přehledem udělat v obchoďáku i velký a těžký nákup. Má totiž tu výhodu, že se jí jen tak neprověsí ucha a neprotrhne dno.

Originální a extravagantní doplněk

style.com

style.com

Praktická tahle kabelka zrovna není. O to větší dojem s ní ale ve společnosti udělá žena, která umí nosit extravagantní módní doplňky, a nevadí jí, že všichni uvidí, co má v kabelce.

Do dřeva se pustily také ikony módního průmyslu

gettyimages.com

gettyimages.com

Prahnete-li po luxusu, dřevěné skvosty najdete i v těchto vodách. Se dřevem si v minulosti hrály už třeba Stella McCartney nebo návrháři slavné módní značky Chanel.

Do školy se dřevem na zádech

gravgrav.com

gravgrav.com

Zabodovat před spolužáky může vaše ratolest třeba touhle školní taškou turecké značky Grav Grav. Vyjde v přepočtu na něco pod tři tisíce korun a je z lehkého dřeva, aby si děti neničily záda.

author
Autor Radek Nožičkaredakce@milujemedrevo.cz
Ohodnoťe tento článek
Odesílám