Stylové doplňky. A ze dřeva!

Kdo by si byl pomyslel, že jednou budou pánové nosit k fraku motýlek. Na tom vlastně není nic výjimečného, že? Ale co když je ten motýlek dřevěný? Dříve otázka uměleckého gusta, dnes už běžná záležitost. Právě dřevěné doplňky se staly hitem, který stále baví široké spektrum lidí. Podívejme se tedy na ty nej!

Motýlek

Je libo puntíkovaný, károvaný nebo snad s hudebními notami? Zdá se, že motivům, které zdobí dřevěné pánské doplňky se meze nekladou. Ať už speciální kolekce či „běžné“ motivy najdete i v těch nejpopulárnějších on-line obchodech. Ať tak či tak, budete styloví.  A nejen pánové. V nabídce jsou přenádherné a jemné dámské varianty. O motýlcích jsme psali také v článku o svatebních vychytávkách.

Pánský dřevěný motýlek

Pánský dřevěný motýlek od BeWooden

Náušnice, přívěsky a náhrdelníky

Kameny a dřeviny, sklo a jiné ozdobné materiály jsou prvky, které tvoří jedinečné šperky s dřevěným elementem tak vyhledávaným a neokoukaným zároveň. Dřevo jako spojovací prvek drahých kamenů je bezpochyby neotřeným elegantním dárkem podtrhujícím jemnou krásu každé ženy. Ať už náhrdelník, ve kterém je dřevo ošperkováno stříbrem nebo náušnice s originálními tvary, o smyslnost v tomto případě není nouze.

Dřevěné šperky od Tiny Lumber

Dřevěné šperky od Tiby Lumber

Prsteny

Zásnubní či na běžné nošení – to jsou dřevěné prsteny, které například na svatbách podléhají rustikálnímu trendu svatebních ceremonií a snoubenci tak ustupují od tradičních šperkových variací. Nejen vzhledem k nižším cenám, ale i díky originálnosti tento jev uvidíte čím dál častěji.

Dřevěné prsteny od značky Eco Wood Rings z Anglie

Dřevěné prsteny od značky Eco Wood Rings z Anglie

Brýle

Ať už k obleku, sportovnímu outfitu či casual módě – dřevěné brýle jsou nepochybně šarmantním doplňkem, který dodá vašemu vzhledu mužský, trendy glanc. Nejčastější variantou jsou brýle ze světlého dřeva, ale stejně tak jako u motýlků, barev je již na trhu mnoho. Většinou se jedná o ručně vyráběné produkty z vzácného ebenu nebo bambusu.

Dřevěné brýle od Good Wood

Hodinky

Aby byla vaše výbava kompletní, neméně důležitým doplňkem budou rozhodně také hodinky, které jsou naprosto trendovou záležitostí postrádající sezónnost. Mnoho původně českých značek, šířících se po celém světě, kombinuje luxusní materiály, kůži či drahé kameny a vytváří jedinečné, od bauhaus stylu až po sportovní hodinky, které nebudete chtít už odložit.

Dřevěné hodinky na dámské ruce

 

author
Autor Anna Kadaníkováredakce@milujemedrevo.cz